Wolontariat w naszej szkole

Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym i zapraszamy do aktywnego udziału w pracach Szkolnego Klubu Wolontariatu, bo ... warto pomagać! Zanim do nas przystąpisz, zapoznaj się z poniższymi dokumentami:

- planem pracy SKW

- regulaminem SKW

- kodeksem etycznym wolontariusza

a następnie dopełnij formalności (deklaracja, zgoda rodzica oraz zobowiązanie) i zgłoś się do opiekuna SKW (p. Joanny Guty lub p. Agaty Płatek)

Bieżące informacje o naszej działalności znajdziesz poniżej.

Podziękowania

„Miłość nas rozumie” – to motto Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera. Jest to domowe hospicjum, które pomaga i wspiera cierpiące i chore nieuleczalnie dzieci oraz ich rodziny. 20 grudnia 2021r. zakończyła się szkolna akcja zbierania darów dla podopiecznych hospicjum.

akcji charytatywna na rzecz Hospicjum dla Dzieci im. Ks. Tischnera

akcji charytatywna na rzecz  Hospicjum dla Dzieci im. Ks. Tischnera

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej na rzecz Hospicjum dla Dzieci im. Ks. Tischnera

Kremówka dla Hani, czyli „słodka pomoc” w zbiórce na wózek inwalidzki!

W niedzielę 28 listopada uczniowie-wolontariusze oraz nauczyciele-opiekunowie z naszej szkoły przeprowadzili akcję charytatywną, której celem było wsparcie zbiórki na zakup specjalistycznego wózka inwalidzkiego.

Zbiórka Mikołajkowa

Zapraszamy do włączenia się do akcji Mikołajkowej dla dzieciaków ???? Pomóżmy, aby te świąteczne dni były i dla nich czasem miłym i z uśmiechem ????

Kwesta na rzecz Hospicjum im. św. Łazarza

Kwesta na rzecz Hospicjum  im. św. Łazarza

Kwesta na rzecz Hospicjum im. św. Łazarza.

Kolejna Edycja Pól Nadziei Rozpoczęta !!!

Kolejna  Edycja Pól Nadziei Rozpoczęta !!!

Przypominają nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy i opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata.

„Z kulturą mi do twarzy”

Zbiórka charytatywna dla Milenki i Hani

W piątek 22.10.21 zakończyliśmy zbiórkę środków higienicznych dla Milenki i Hani.

Niedzielna kwesta z okazji Dnia Papieskiego

Akcja „Fun zabawkowy”

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w zbiórce zabawek dla oddziału Szkolno- Przedszkolnego nr 12 w Krakowie.