Wolontariat w naszej szkole

Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym i zapraszamy do aktywnego udziału w pracach Szkolnego Klubu Wolontariatu, bo ... warto pomagać !

Zanim do nas przystąpisz zapoznaj się z poniższymi dokumentami:
- planem pracy SKW
- regulaminem SKW
- kodeksem etycznym wolontariusza
a następnie wypełnij deklarację i niezbędne zobowiązania i ... zgłoś się do opiekuna SKW.

Bieżące informacje o naszej działalności znajdziesz poniżej.

BOŻONARODZENIOWY KIERMASZ CHARYTATYWNY

W tym roku zgromadzone fundusze zostaną przekazane na zakup rzeczy: pieluchy, chusteczki nawilżane, prześcieradła, kołderki dla maluszków z Oddziału Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Prokocimiu.

UWAGA KONKURS!

Wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach zachęcamy do wzięcia udziału w KONKURSIE NA LOGO SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIATU, który działa przy naszej szkole.

Akcja Paka dla Zwierzaka zakończona!

Dzień wolontariatu - 5 grudnia też świętowaliśmy DZIEŃ WOLONTARIUSZA ;]

Dzień Wolontariusza to międzynarodowe święto obchodzone corocznie. Zostało ono ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych dnia 17 grudnia 1985 roku.

Akcja „Góra Grosza” TRWA !!!

Akcja „Góra Grosza”  TRWA !!!

Tradycyjnie już uczniowie naszej szkoły biorą udział w akcji „GÓRA GROSZA”, którą organizuje Towarzystwo Nasz Dom.

Paka dla Zwierzaka - możesz pomóc!

Kwesta na Cmentarzu Batowickim

Tradycyjnie już dnia 1 listopada wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział w kweście na rzecz Hospicjum św. Łazarza.

WOLONTARIUSZE na rzecz Hospicjum św. Łazarza

Podczas spotkania Szkolnego Klubu Wolontariatu zostało przygotowanych mnóstwo chorągiewek!

KONKURS PLASTYCZNY „ŻONKILOWY ANIOŁEK DLA CHOREGO”

Zapraszamy do wzięcia udziału w „anielskim” konkursie i wykonaniu figurki niebieskiego opiekuna z nieodłącznym żonkilowym atrybutem.