wychowanie patriotyczne

ŚWIĘTO PATRONA - 153 rocznica urodzin Stanisława Wyspiańskiego

ŚWIĘTO PATRONA  - 153 rocznica urodzin Stanisława Wyspiańskiego

Aktorzy Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, by włączyć się w obchody Święta Patrona Szkoły, nagrali specjalnie dla nas recytację fragmentu „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego.

„Jak z Wyspiańskiego…żywe obrazy”

Drogi uczniu Szkoły Podstawowej w Bibicach! Proponujemy Ci wzięcie udziału w konkursie!

Trzecioklasiści poznają historię Polski.

Trzecioklasiści  poznają historię Polski.

Do realizacji programu „Piękna nasza Polska cała” przystąpili trzecioklasiści. Ich zadania były dość ambitne i wymagały dużego zaangażowania.

Mamy Niepodległą!

W listopadzie z okazji Święta Niepodległości wszyscy uczniowie klas 4-8 wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Mamy Niepodległą, corocznie organizowanej przez Muzeum w Sulejówku.

Tramwaj patriotyczny

W dniu 11 listopada 2021r. już po raz kolejny chętni uczniowie Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach z klas 5, 7 i 8 pod opieką nauczycieli wzięli udział w edycji projektu „Młodzież pamięta”.

Narodowe Święto Niepodległości

10 listopada przeddzień Narodowego Święta Niepodległości uczniowie klas młodszych uczcili kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Dnia 10 listopada 2021 roku świętowaliśmy ważne dla naszego kraju wydarzenie, jakim jest ODZYSKANIE NIEPODLEGŁOŚCI.

W klasie 7c rozkwitły pąki białych i czerwonych róż….

BohaterOn w naszej szkole

Jednym z najważniejszych i najbardziej heroicznych wydarzeń na kartach historii Polski było Powstanie Warszawskie.

HISTORYCZNA MAJÓWKA

Co tak właściwe świętujemy w majówkę?