Bezpieczne korzystanie z Internetu

Internet to nowoczesne medium, które odgrywa ogromną rolę w życiu młodego człowieka.

Czym jest cyberprzemoc?

Cyberprzemoc może dotknąć wszystkich użytkowników Internetu, bez względu na wiek czy poziom umiejętności posługiwania się komputerem.

Nastolatki a TikTok

TikTok to działająca na urządzeniach mobilnych aplikacja skierowana do dzieci i młodzieży, w której można rejestrować się
od 13 roku życia.

Cyberzagrożenia – WSTĘP

Poznaj nowinki technologiczne, modne wśród młodzieży, które mogą okazać się niebezpieczne.

Cyberzagrożenia - discord

Ddiscord – aplikacja służąca do korespondencji, dostępna zarówno na telefon, jak i komputer. Ten darmowy komunikator daje możliwość czatowania, rozmów głosowych oraz video. Discord łączy ludzi, którzy z różnych względów nie mają możliwości kontaktowania się w inny sposób, ale …

Cyberzagrożenia -squid game

SQUID GAME czyli o serialu nie dla dzieci.

Serial jest dedykowany widzom
powyżej 16 roku życia.
Jak to się więc stało, że o serialu tym mówią już nawet ośmiolatki?

Zaburzenia koncentracji

ZABURZENIA KONCENTRACJI U DZIECI

Kłopoty z koncentracją u dzieci wydają się być znakiem naszych czasów. Wiele z nich jest nadpobudliwych i niezdolnych do skupienia uwagi.