25 maja 2026
Sukces naszej szkoły – certyfikaty za działania prozdrowotne i profilaktyczne

Z przyjemnością informujemy, że w bieżącym roku szkolnym nasza szkoła uzyskała certyfikaty i dyplomy potwierdzające realizację ogólnopolskich programów edukacyjnych i profilaktycznych: „Bieg po zdrowie”, „Trzymaj Formę!” oraz „Znamię! Znam je?”. Otrzymane wyróżnienia są potwierdzeniem zaangażowania uczniów i nauczycieli w działania promujące zdrowy styl życia, profilaktykę zdrowotną oraz kształtowanie odpowiedzialnych postaw prozdrowotnych.
Realizacja programów umożliwiła uczniom poszerzenie wiedzy m.in. w zakresie zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, profilaktyki uzależnień, troski o własne zdrowie oraz świadomego dbania o bezpieczeństwo i profilaktykę chorób. Podejmowane działania miały charakter edukacyjny, wychowawczy i profilaktyczny, angażując społeczność szkolną w liczne inicjatywy, zajęcia i projekty.
Cieszymy się, że wspólnie możemy tworzyć środowisko sprzyjające zdrowiu, rozwijaniu dobrych nawyków i budowaniu odpowiedzialnych postaw wśród naszych uczniów.
szkolny koordynator programów: Beata Pieńkowska



