25 maja 2026

Sukces naszej szkoły – certyfikaty za działania prozdrowotne i profilaktyczne

Programy profilaktyczne promujące zdrowie

Z przyjemnością informujemy, że w bieżącym roku szkolnym nasza szkoła uzyskała certyfikaty i dyplomy potwierdzające realizację ogólnopolskich programów edukacyjnych i profilaktycznych: „Bieg po zdrowie”, „Trzymaj Formę!” oraz „Znamię! Znam je?”. Otrzymane wyróżnienia są potwierdzeniem zaangażowania uczniów i nauczycieli w działania promujące zdrowy styl życia, profilaktykę zdrowotną oraz kształtowanie odpowiedzialnych postaw prozdrowotnych.

Realizacja programów umożliwiła uczniom poszerzenie wiedzy m.in. w zakresie zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, profilaktyki uzależnień, troski o własne zdrowie oraz świadomego dbania o bezpieczeństwo i profilaktykę chorób. Podejmowane działania miały charakter edukacyjny, wychowawczy i profilaktyczny, angażując społeczność szkolną w liczne inicjatywy, zajęcia i projekty.

Cieszymy się, że wspólnie możemy tworzyć środowisko sprzyjające zdrowiu, rozwijaniu dobrych nawyków i budowaniu odpowiedzialnych postaw wśród naszych uczniów.

szkolny koordynator programów: Beata Pieńkowska

Certyfikat za udział w programie antynikotynowej edukacji zdrowotnej Bieg po zdrowie w roku szkolnym 2025-2026
Certyfikat za udział w programie edukacyjnym Znamię! Znam je w roku szkolnym 2025-2026
Dyplom za realizację programu edukacyjnego Trzymaj formę w roku szkolnym 2025_2026