13 stycznia 2024
Wyniki konkursu „Najpiękniejszy List do Świętego Mikołaja”

Ho, ho! Konkurs na List do Świętego Mikołaja został rozstrzygnięty!
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, poświęcony czas na wykonanie prac oraz kreatywność.
Gratulujemy zwycięzcom!
Klasy 1
- Maksymilian Pabian 1C
- Antonina Brożek 1F
- Hanna Gieras 1D
Klasy 2/3
- Tymon Żak 2C
- Aleksandra Maj 2F
- Wiktoria Gonek 2E
Specjalnie wyróżnienie:
Mia Sykut 2E
Zofia Łapeta 2C
Wyróżnienie:
Hanna Wnuk 2D
Ewa Marcinkowska 2F
Jakub Brzyski 2F
Alicja Wykurz 2F
Zuzanna Flak 2F
Oliwier Płonka 2F
Julia Krawczyk 2E
Hanna Wronka 2E
Jakub Litwicki 2B
Filip Czopko 3A
Klara Solecka 2E
Kacper Podgórski 2B
Antoni Gabryel 3F
Klasy 1
Antoni Rusek 1E
Lena Tokarska 1E
Oliwia Partyła1F
Szymon Pelc 1F
Zofia Tulej 1F
Natalia Pluta 1D
Lilianna Szwed 1D
Hanna Gieras 1D
Jakub Nowak 1C
Hanna Babicz 1C
Pola Regucka 1C
Karol Krzysztofik1B
Radosław Przyjemski 1B
Nagrody i dyplomy zostaną wręczone.
Organizatorzy konkursu: Paulina Kołtuńska, Ewelina Szczygieł, Maria Siudak
21 grudnia 2023
Wyniki Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego

I miejsce:
Klara Bańcerowska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach;
Karolina Stalmach SP Bibice;
Paweł Bradło SP Bibice;
Maja Dalmata SP Bibice;
Emilia Bradło SP Bibice.
II miejsce:
Marlena Sadzik ZSP w Przybysławicach;
Eryk Hrykerz Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach;
Kamila Płaczek SP Bibice;
Emilia Dula SP Bibice;
Helena Majcherczyk SP Bibice;
Hanna Sygit SP Bibice.
III miejsce:
Marlena Machniak ZSP w Przybysławicach;
Hanna Osikowska SP Bibice;
Sara Znamirowska SP Bibice;
Adam Biskupski SP Bibice.
Wyróżnienie:
Izabella Piela ZSP w Przybysławicach;
Helena Galbos ZSP w Przybysławicach;
Lena Gajda Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach;
Jan Karwan SP Bibice;
Marta Słonina SP Bibice;
Lena Tokarska SP Bibice;
Tymon Żak SP Bibice;
Mikołaj Biskupski SP Bibice;
Ola Dziadowiec SP Bibice;
Michał Wącławski SP Bibice;
Wiktor Sygit SP Bibice;
Hania Talaga SP Bibice;
Iga Książek SP Bibice;
Julia Surga SP Bibice;
Anna Watroba SP Bibice;
Maja Gajek SP Bibice;
Gabriela Regulska SP Bibice;
Maksymilian Kopeć SP Bibice;
Oliwia Sobutka SP Bibice;
Wiktor Karwan SP Bibice.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!!
Organizatorzy konkursu: Katarzyna Madetko , Małgorzata Pilch, Iwona Puto,
Edyta Domoszczycka, Eliza Kurek, Sylwia Płusa-Lasek.
13 grudnia 2023
Wyniki konkursu plastycznego „Pani Jesień”

W dniu 30 września 2023 r. odbył się konkurs organizowany przez nauczycieli świetlicy konkurs plastyczny pt. „Pani Jesień”. W konkursie wzięło udział 23 uczniów. Celem konkursu było rozbudzanie wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych dzieci. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Podczas oceny uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej oraz poziom wyobraźni.
Laureatami konkursu zostali:
- I miejsce : Mia Sykut kl. 2 e
- II miejsce : Gonek Wiktoria kl. 2 e
- III miejsce: Krawczyk Magdalena kl. 3f
Wyróżnienia:
- Mularz Liliana kl. 2 c
- Tulej Zofia kl. 1 f
- Grządziel Marysia kl. 2 f
- Marcinowska Ewa 2kl. f
- Mazela Kaja kl. 2 f
- Paweł Bradło kl. 2 a
- Łapeta Zofia kl. 2 c
Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu!!!
Opracowanie: Natalia Orlińska, Barbara Ciałowicz
3 grudnia 2023
Gminny Konkurs Matematyczny „Liczydełko”

27 listopada 2023 roku w Szkole Podstawowej w Bibicach odbył się Gminny Konkurs Matematyczny „Liczydełko” dla klas trzecich. Dziękujemy wszystkim uczniom za przybycie i zaangażowanie, a nauczycielom za wkład pracy włożony w przygotowanie uczniów do konkursu. Poziom był bardzo wysoki, każde dziecko uczestniczące w konkursie otrzymało dyplom i nagrodę.
Wszystkim uczniom gratulujemy!
Wyniki konkursu:
I miejsce Wawrzyniec Włodarczyk SP Bibice
II miejsce Aleksandra Mydlarz SP Zielonki
III miejsce Antoni Duda SP Przybysławice
Wyróżnienie otrzymali:
Radosław Kulec SP Bibice
Marek Marcinkowski SP Bibice
Maksymilian Serwiński SP Zielonki
Michał Wierzbowski SP Zielonki
Patryk Zdybał SP Przybysławice
Jakub Knapik SP Wola Zachariaszowska
Zofia Borowska SP Bibice
Wiktor Kubiak SP Bibice
Piotr Kuduk SP Zielonki
Opracowanie: Renata Kwietniowska, Dorota Spasiuk,
Dorota Wesołowska, Iwona Puto, Aleksandra Krajewska
23 października 2023
Turniej wiedzy “Jeden z dziesięciu” z okazji 250-lecia Komisji Edukacji Narodowej

13 października 2023 roku w naszej szkole miały miejsce obchody Dnia Edukacji Narodowej. W tym roku miały one charakter szczególny bowiem dokładnie 250 lat wcześniej powstała Komisja Edukacji Narodowej będąca prototypem późniejszego Ministerstwa Edukacji Narodowej. W związku z przypadającą okrągłą rocznicą nauczyciele historii i języka polskiego: p. Agata Cieśla, p. Anna Sawczuk, p. Jarosław Karwacki i p. Anna Węgrzynowicz-Szastak zorganizowali dla uczniów klas 5- 8 turniej wiedzy na temat Komisji Edukacji Narodowej. Zabawa przybrała format znanego wszystkim teleturnieju “Jeden z dziesięciu” emitowanego w telewizji od wielu lat. Przed występem z udziałem publiczności każda klasa miała za zadanie wyłonić spośród chętnych, swoich przedstawicieli. Turniej został przeprowadzony osobno dla dwóch grup wiekowych: młodszej – uczniów z klas 5-6 oraz starszej – uczniów klas 7-8. W trakcie turnieju uczestnicy musieli zmierzyć się z pytaniami dotyczącymi okoliczności powstania, celów i założycieli Komisji Edukacji Narodowej. Imprezę uświetniła dekoracja przygotowana przez p. Sebastiana Szczepaniaka.
Wyniki turnieju wyglądały w sposób następujący:
Młodsza grupa wiekowa:
1. Krzysztof Malik klasa 5c
2. Krzysztof Olejnik klasa 6a
3.Michalina Ilińska klasa5a
Starsza grupa wiekowa:
1. Szymon Krawczyk klasa 8b
2. Mikołaj Megiel klasa 7c
3. Jakub Zybura klasa 7b
Wszystkim zwycięzcom i laureatom serdecznie gratulujemy!
Opracowanie: Anna Węgrzynowicz-Szastak


