10 czerwca 2026
Piknik szkolny „Z Wyspiańskim na wesoło” za nami!

Pogoda dopisała. Wszystkie atrakcje dojechały.
Rodzice zadbali hojnie o to, by na pikniku było nam słodko. To pierwsze podsumowanie naszego pikniku szkolnego.
Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w jego organizację!
W imieniu Rady Rodziców największe podziękowania składamy TS Węgrzce za ugoszczenie nas wszystkich na terenie swojego obiektu i pomoc w organizacji szkolnego pikniku „Z Wyspiańskim na wesoło”. A także nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie szkolnego dnia sportu oraz rodzicom-wolontariuszom, bez których to wydarzenie by się nie udało!
Dziękujemy także wszystkim uczestnikom… za uśmiech, zabawę i obecność




