Uczniowie - aktualności

ZMIANA ROZKŁADU JAZDY BUSA W DNIACH 20, 21, 22.11.2019 R. PODCZAS PRÓBNYCH EGZAMINÓW KLAS 8 SP.

Z powodu przeprowadzanych próbnych egzaminów klas ósmych szkoły podstawowej w dniach 20, 21, 22 .11.2019r. nastąpi zmiana godzin odjazdu busa szklonego.

ORGANIZACJA W DNIACH 20,21,22.11.2019 R. PODCZAS PRÓBNEGO EGZAMINU KLAS ÓSMYCH

Zmiana organizacji pracy szkoły z uwagi na próbne egzaminy ósmoklasisty.

3 b z wizytą w aptece

Klasa 3 b z wizytą w aptece

Czytaj całość

Szanowni rodzice i opiekunowie gmina Zielonki przystąpiła do realizacji projektu współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej pn. „Wczesne wykrywanie wad rozwojowych w zakresie zaburzeń słuchu i wad wymowy u dzieci w wieku szkolnym w gminie Zielonki”.

Zapraszamy do udziału w Konkursie Krakowska Matematyka

Konkurs Krakowska Matematyka - Tegoroczny temat: „Rok Świętego Jana Pawła”

Czytaj całość

Program „Z witaminą na Ty”

Lekcja historii!

Jak co roku w naszej szkole odbyła się w piątek 8.11.2019r. uroczysta Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Czytaj całość

Szkolny Konkurs plastyczny na najciekawszy kalendarz adwentowy - „ADVENTSKALENDER”

ROZŚPIEWANY TRAMWAJ PATRIOTYCZNY …. W 101. ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

ROZŚPIEWANY TRAMWAJ PATRIOTYCZNY …. W 101. ROCZNICĘ ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI