Uczniowie - aktualności

TYDZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W ŚWIETLICY - SZWAJCARIA

Podczas "Tygodnia języków obcych” dzieci uczęszczające na zajęcia do świetlicy, miały okazję pogłębić wiedzę na temat Szwajcarii.

III Małopolskie Dyktando Niepodległościowe

25 września 2015 uczniowie klas IV-VI naszej szkoły pisali III Małopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”

Wolontariusze AIESEC

Od poniedziałku 28 września do piątku 9 października przebywać będą w naszej szkole dwie wolontariuszki organizacji AIESEC

Odblaski dla uczniów klas pierwszych.

Podsumowaniem działań podjętych w celu propagowania bezpiecznych zachowań było otrzymanie przez wszystkich pierwszoklasistów odblasków.

Jesień zawitała do bibickiej szkoły

Właśnie rozpoczęła się astronomiczna jesień

Jesienne, gminne biegi przełajowe

22 września 2015 w Woli Zachariaszowskiej odbyły się Jesienne gminne biegi przełajowe. W zawodach brali udział reprezentanci czterech szkół z naszej gminy: Wola Zachariaszowska, Korzkiew, Owczary i Bibice. Łącznie w biegach wzięło udział ponad stu zawodników i zawodniczek w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach. Zawody te były eliminacją do turnieju powiatowego a z każdego biegu awansowało po sześć najlepszych osób. W biegach każdą szkołę reprezentowało trzech zawodników.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH 26.09.2015.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH   26.09.2015.

25.09.2015 r. obchodzimy w naszej szkole "DZIEŃ SZWAJCARII".

Jesienny zapach lasu……..

W piękny jesienny dzień - 21 października , uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę go lasu w Goszczy , gdzie odbyło się spotkanie z leśniczym panem Mariuszem Sperą.

Zmiany Godzin Pracy Biblioteki Szkolnej

Informujemy że w dniach 18.09.2015r. - 9.10.2015r nastąpi zmiana godzin pracy Biblioteki Szkolnej.

Kawiarenka zdrowia

Program "Trzymaj formę" ruszył wraz z początkiem roku szkolnego 2015/16