Uczniowie - aktualności

Żaczek i tajemna księga

Czytaj całość

Rozpoczęcie badań przesiewowych w ramach realizowanego projektu „Wczesne wykrywanie wad rozwojowych w zakresie zaburzeń słuchu i wad wymowy u dzieci zamieszkałych na terenie gminy Zielonki”

Dzień wolontariatu - 5 grudnia też świętowaliśmy DZIEŃ WOLONTARIUSZA ;]

Dzień Wolontariusza to międzynarodowe święto obchodzone corocznie. Zostało ono ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych dnia 17 grudnia 1985 roku.

Czytaj całość

PRZERWA ŚWIĄTECZNA 23.12.2019r. - 31.12.2019r.

W związku ze zbliżającą się zimową przerwą świąteczną od 23.12.2019r. do 31.12.2019r. proszę rodziców zainteresowanych zajęciami opiekuńczymi dla ich dzieci o złożenie w sekretariacie szkoły do dnia 16.12.2019r. stosownych deklaracji.

Czytaj całość

Mikołajkowy turniej mini piłki siatkowej

5 grudnia odbył się w naszej szkole Mikołajkowy turniej mini piłki siatkowej.

Czytaj całość

Akcja „Góra Grosza” TRWA !!!

Akcja „Góra Grosza”  TRWA !!!

Tradycyjnie już uczniowie naszej szkoły biorą udział w akcji „GÓRA GROSZA”, którą organizuje Towarzystwo Nasz Dom.

Warsztaty „Termoaktywni”

Czytaj całość

Projekt „Wczesne wykrywanie wad rozwojowych w zakresie zaburzeń słuchu i wad wymowy u dzieci w wieku szkolnym w gminie Zielonki”

Dyżur biura projektu „Wczesne wykrywanie wad rozwojowych w zakresie zaburzeń słuchu i wad wymowy u dzieci w wieku szkolnym w gminie Zielonki”