SP Bibice


Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,
przed Wam kolejny, grudniowy numer naszego szkolnego pisma. Dowiecie się z niego wielu ciekawostek na temat Bożego Narodzenia oraz zwyczajów sylwestrowych, czekają też na Was różne łamigłówki, żarty oraz komiks. Nowością jest dział matematyczny - możecie zapoznać się z postacią Pitagorasa i zmierzyć się z konkursowym zadaniem. Myślę, że przy herbacie i świątecznych wypiekach warto dać sobie chwilę na lekturę tego wydania. 

Z najlepszymi życzeniami
redaktor naczelna Patrycja Badysiak

Rumor nr 7 - Zima 2021Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,
prezentujemy Wam nowy, jesienny numer naszego czasopisma. Jak zwykle każdy może znaleźć u nas coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi artykułami i opowiadaniem, skorzystania z naszych przepisów czy rozwiązania krzyżówki związanej z Europejskim Dniem Języków. Z tego wydania możecie się też dowiedzieć czegoś na temat naszego lokalnego bohatera, Franciszka Etrycha oraz dowiedzieć się, jak w prosty sposób można pomóc innym. 

Życzymy przyjemnej lektury!

Redaktor naczelna 
Patrycja Badysiak

Rumor nr 6 - Jesień 2021
 

 


Drodzy Czytelnicy!
Przed Wami ostatnie w tym roku, wakacyjne wydanie naszego pisma. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez redakcję artykułami - niektóre z nich mogą się okazać całkiem przydatne! Życzymy przy okazji wielu ciekawych, czytelniczych wrażeń.

Redaktorzy naczelni:
Patrycja Badysiak
Łukasz Stadnicki

Rumor wakacyjny nr 5
 

 


Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
serdecznie zachęcamy Was do lektury najnowszego numeru naszego szkolnego magazynu. Warto się z nim zapoznać, ponieważ znajdziecie w nim wiele ciekawych treści na przeróżne tematy! Życzymy przyjemnej lektury.

Redaktorzy naczelni:
Patrycja Badysiak,
Łukasz Stadnicki

"RUMOR" kwietniowo - majowy numer gazetki szkolnej.
 

 

Drodzy Uczniowie i Rodzice,
z okazji nadchodzących świąt wielkanocnych przedstawiamy specjalne wydanie naszego szkolnego magazynu „Rumor". Jest ono wyjątkowe nie tylko ze względu na swój wielkanocny charakter. Tym razem młode dziennikarki same zadbały zarówno o publikowane treści, jak i o szatę graficzną swoich tekstów. Mam nadzieję, że lektura tego numeru natchnie Was optymizmem i wprowadzi w radosny nastrój. 

Redaktor naczelny:
Patrycja Badysiak

"RUMOR wielkanocny"

 

 


Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,
serdecznie zapraszamy do zapoznania się z trzecim numerem naszego szkolnego magazynu. W marcowym wydaniu „Rumoru" przeczytać można wiele interesujących tekstów, m.in. wywiad z Panią Wicedyrektor Elizą Emerlą, a także ciekawe artykuły, opowiadania i interpretacje szkolnych lektur. Oprócz tego, jak zwykle, na czytelników czekają ciekawostki, żarty i krzyżówka, tym razem poświęcona naszemu Patronowi, którego święto obchodziliśmy w styczniu. Mamy nadzieję, że lektura naszego wiosennego wydania wprawi Was w dobry nastrój oraz skłoni do przemyśleń.


Redaktorzy naczelni:
Patrycja Badysiak
Łukasz Stadnicki

"RUMOR" marcowy numer gazetki szkolnej.
 

 

 


Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
tuż przed świętami Bożego Narodzenia prezentujemy Wam specjalne wydanie naszej szkolnej gazetki. Można w niej znaleźć nie tylko ciekawe informacje i opowiadania, ale także wiele przydatnych porad. Życzymy miłej lektury oraz spokojnych i radosnych świąt.

Redaktorzy naczelni:
Patrycja Badysiak
Łukasz Stadnicki

"RUMOR" grudniowy numer gazetki szkolnej.

 

 

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Sympatycy naszej szkoły,

z dumą i radością przedstawiamy Wam pierwszy numer naszej szkolnej gazetki przygotowany w formie elektronicznej. Wychodzi w niełatwym dla nas wszystkich czasie nauczania zdalnego, dlatego nasi pomysłowi redaktorzy przygotowali wskazówki, jak radzić sobie z nauką w domowych warunkach. Oprócz tego można w nim przeczytać artykuły o listopadowych świętach, recenzje filmów, ciekawostki, a także opowiadania napisane przez uczniów o niezwykłej wypbraźni. Na koniec czeka Was nieco rozrywki. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się "Rumor" i z chęcią sięgniecie po kolejne numery.

Redaktorzy naczelni:
Patrycja Badysiak
Łukasz Stadnicki

"RUMOR" listopadowy numer gazetki szkolnej.