Drodzy Czytelnicy!
Przed Wami ostatnie w tym roku, wakacyjne wydanie naszego pisma. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez redakcję artykułami - niektóre z nich mogą się okazać całkiem przydatne! Życzymy przy okazji wielu ciekawych, czytelniczych wrażeń.

Rumor wakacyjny nr 5

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
serdecznie zachęcamy Was do lektury najnowszego numeru naszego szkolnego magazynu. Warto się z nim zapoznać, ponieważ znajdziecie w nim wiele ciekawych treści na przeróżne tematy! Życzymy przyjemnej lektury.

Patrycja Badysiak,
Łukasz Stadnicki

"RUMOR" kwietniowo - majowy numer gazetki szkolnej.

Drodzy Uczniowie i Rodzice,
z okazji nadchodzących świąt wielkanocnych przedstawiamy specjalne wydanie naszego szkolnego magazynu „Rumor". Jest ono wyjątkowe nie tylko ze względu na swój wielkanocny charakter. Tym razem młode dziennikarki same zadbały zarówno o publikowane treści, jak i o szatę graficzną swoich tekstów. Mam nadzieję, że lektura tego numeru natchnie Was optymizmem i wprowadzi w radosny nastrój.

Redaktor naczelny:

"RUMOR wielkanocny"

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,
serdecznie zapraszamy do zapoznania się z trzecim numerem naszego szkolnego magazynu. W marcowym wydaniu „Rumoru" przeczytać można wiele interesujących tekstów, m.in. wywiad z Panią Wicedyrektor Elizą Emerlą, a także ciekawe artykuły, opowiadania i interpretacje szkolnych lektur. Oprócz tego, jak zwykle, na czytelników czekają ciekawostki, żarty i krzyżówka, tym razem poświęcona naszemu Patronowi, którego święto obchodziliśmy w styczniu. Mamy nadzieję, że lektura naszego wiosennego wydania wprawi Was w dobry nastrój oraz skłoni do przemyśleń.

Łukasz Stadnicki

"RUMOR" marcowy numer gazetki szkolnej.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
tuż przed świętami Bożego Narodzenia prezentujemy Wam specjalne wydanie naszej szkolnej gazetki. Można w niej znaleźć nie tylko ciekawe informacje i opowiadania, ale także wiele przydatnych porad. Życzymy miłej lektury oraz spokojnych i radosnych świąt.

Łukasz Stadnicki

"RUMOR" grudniowy numer gazetki szkolnej.

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Sympatycy naszej szkoły,

z dumą i radością przedstawiamy Wam pierwszy numer naszej szkolnej gazetki przygotowany w formie elektronicznej. Wychodzi w niełatwym dla nas wszystkich czasie nauczania zdalnego, dlatego nasi pomysłowi redaktorzy przygotowali wskazówki, jak radzić sobie z nauką w domowych warunkach. Oprócz tego można w nim przeczytać artykuły o listopadowych świętach, recenzje filmów, ciekawostki, a także opowiadania napisane przez uczniów o niezwykłej wypbraźni. Na koniec czeka Was nieco rozrywki. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się "Rumor" i z chęcią sięgniecie po kolejne numery.

Łukasz Stadnicki

"RUMOR" listopadowy numer gazetki szkolnej.