SP Bibice

Zajęcia uwzględniające potrzeby uczniów (konsultacje)- 2019/2020

 

Nazwisko i imię nauczyciela Dzień, godzina, miejsce
Babik Adam wtorek, 13.30-14.15, SG
Badura Magdalena wtorek, 7.15-8.00,  s.222
Badysiak Patrycja wtorek, 13.45 - 14.30, s.118
Błażejczyk Iwona czwartek, 12.45-13.30, pn
Cieślak Mariola czwartek, 8.00-8.45, s.219
Daszkiewicz Grzegorz poniedziałek, 11.40-1.25, pn
Feliga-Grządziel Agnieszka wtorek, 14.35-15.20, 218
Gazda Magdalena czwartek, 9.50-10.35, pn
Goraj-Zębala Katarzyna poniedziałek, 8.55-9.40, s.360
Gosek Małgorzata poniedziałek, 8.00-8.45, s.217
Idzik Zofia środa, 10.45-11.30, pn
Janikowska Lidia poniedziałek, 10.45-11.30, pn
Karwacki Jarosław środa, 14.35-15.20, pn
Kołtuńska Paulina środa, 14.35-15.20, pn
Kwietniowska Renata wtorek, 12.30-13.25, s.162
Lepiarczyk Krzysztof piątek, 8.00-8.45, pn
Łukowicz Małgorzata wtorek, 14.35-15.20, s.216
Madetko Katarzyna czwartek, 8.00-8.45, s.120
Magiera Barbara czwartek, 8.00-8.45, s.161 (zaplecze)
Majewska Beata czwartek, 15.25-16.10 s. 106
Marcinowska Anita czwartek, 8.55-9.40, s. 304
Maruszak-Kobas Małgorzata czwartek, 7.15-8.00, s. 224
Matejek Magdalena poniedziałek, 12.45-13.30 s.161
kl. 4a
piątek, 14.35-15.20 s.117
kl. 5e, 5f
środa, 13.45-14.30 s. 316
kl. 6b
Megiel Maja czwartek, 13.45-14.30, s. 117
Mrózek Kamil wtorek, 8.00-8.45, s.114/SG
Nocoń Józefa wtorek, 13.45-14.30, s.217
Olejarczyk Piotr  
Osuch Łukasz poniedziałek,12.45-13.30, s.114/SG
Ozga-Mazurek Elżbieta czwartek, 13.45-14.30, pn
Ozga Jarosław wtorek, 14.35-15.20, s.224
Pardiak Danuta piątek, 7.45-8.00, s.320
Pieńkowska Beata poniedziałek, 7.15-8.45, s. 219
poniedziałek, 8.55-9.40, s. 220
Pilch Małgorzata czwartek, 11.40-12.25, s. 124
Płatek Agata czwartek, 7.15-8.00, s. 321
środa, 14.35-15.20, s.321
Popiołek Paulina piątek, 8.00-8.45, biblioteka
Puto Iwona wtorek, 11.40-12.25, s. 264
Przewoźnik Małgorzata poniedziałek, 9.50-10.35, pn
Sala-Halota Dorota  
Sawczuk Anna wtorek, 11.40-12.25, pn
Sierant Katarzyna  
Silezin Aleksandra piątek, 11.40-12.25, pn
Słota Magdalena wtorek, 8.00-8.45, s. 264
Smołka Robert poniedziałek, 15.25-16.10, SG
Spasiuk Dorota poniedziałek, 8.00-8.45, s. 164
Stępień Monika poniedziałek, 8.00-8.45,s.262
Warat Agnieszka piatek, 8.00-8.45, s.360
Wąsowski Andrzej wtorek, 11.40-12.25, pn
Wesołowska Dorota środa, 8.00-8.45, s. 163
Węgrzynowicz Anna czwartek, 13.45-14.30, pn
Wirecka Barbara wtorek, 12.45-13.30, s. 266
Zawiła Agnieszka wtorek, 8.00-8.45, s.262

oznaczenie skrótów użytych w tabeli:
SG - sala gimnastyczna
pn - pokój nauczycielski

Aktualizacja: 14-10-2019