SP Bibice

zajęcia pozalekcyjne uwzględniające zainteresowania uczniów- 2019/2020

Poniższa oferta zajęć to zajęcia uwzględniające zainteresowania uczniów.

 

Nazwisko i imię
nauczyciela
Nazwa zajęć Termin Sala
Babik Adam Koło sportowe - zespołowe gry sportowe.
(klasy 7,8; chłopcy)
czwartek
7.10 - 7.55
SG
Babik Adam Koło sportowe - zespołowe gry sportowe.
(klasy 7,8; dziewczęta)

poniedziałek
15.25 -16.10

SG
Badura Magdalena  Zajęcia polonistyczne 
(klasa 8b)
wtorek
14.35 -15.20
222
Feliga-Grządziel Agnieszka Koło matematyczna
(klasa 6d)
środa
13.45-14.30
218
Daszkiewicz Grzegorz Koło szachowe czwartek
13.45-14.30
218
Feliga-Grządziel Agnieszka Koło matematyczna
(klasa 8b)
poniedziałek
8.00-8.45
222
Janikowska Lidia Koło plastyczne poniedziałek
8.55-9.40
019
Karwacki Jarosław Koło historyczne środa
14.35-15.20
 
Kwietniowska Renata Koło artystyczne
(klasy 1)
wtorek
13.15-14.00
 
Lepiarczyk Krzysztof Koło muzyczna środa
8.00 - 8.45
018
Madetko Katarzyna Koło przyrodnicze "Poznajemy świat"
(klasy 2)
środa
8.00 - 8.45
120
Magiera Barbara Kółko ortograficzne
(klasy 2)
środa
8.00 - 8.45
123
Majewska Beata Repetytorium egzaminacyjne czwartek
15.20-16.10
106
Matejek Magdalena "Z matematyką za pan brat"
(co 2 tygodnie)
czwartek
8.55-9.40
317
Maruszak - Kobas Małgorzata Koło biologiczne  poniedziałek
13.45-14.30
 
Maruszak - Kobas Małgorzata Koło chemiczne
(co 2 tygodnie)
piątek
8.00 -8.45
 
Megiel Maja Koło j. angielskiego "Exam practice" czwartek
14.35-15.20
216
Megiel Maja Koło j. angielskiego "Let's talk" wtorek
13.45 -14.30
106
Mrózek Kamil Koło szachowe środa
7.10 - 7.55
120
Mrózek Kamil Koło sportowe - zespołowe gry sportowe. (klasy 5) czwartek
15.25-16.10
SG
Nazimek - Kolano Marta Kolorowy zawrót głowy czwartek
12.45 -13.30
262
Nocoń Józefa Kolo polonistyczne "Zrozumieć klasyków " wtorek
14.35 -15.20
217
Olejarczyk Piotr Programowanie (klasy 5) środa
14.35 -15.20
318
Osuch Łukasz Koło sportowe - zespołowe gry sportowe. poniedziałek
7.10-7.55
SG
Ozga Jarosław Wprowadzenie do fizyki poniedziałek
13.45-14.30
224
Pardiak Danuta Repetytorium czwartek
14.35-15.20
320
Pieńkowska Beata Koło przyrodnicze "Młodzi odkrywcy przyrody" środa
14.35-15.20
219
Pieńkowska Beata Koło rozwijające uzdolnienia biologiczne. piątek
14.35-15.20
219
PilchMałgorzata Kółko twórczego myślenia
(klasy 2)
piątek
8.00-8.45
124/
165
Piskorz Katarzyna Koło artystyczne "Cztery pory roku"
(klasy 3)
piątek
8.00-8.45
 
Puto Iwona Koło czytelnicze 
(klasy 2)
piątek
8.00 - 8.40
263
Sala - Halota Dorota Koło techniczno- plastyczne.
(klasy 1)
poniedziałek
8.00-8.45
160
Sikoń Monika Programowanie piątek
14.35 -15.20
362
Smołka Robert Koło rowerowe piątek
13.45 -14.30
362
Słota Magdalena Koło "Matematyka na 6"
(klasy 3)
piątek
8.00 -8.45
265
Spasiuk Dorota Koło matematyczna
(klasy 2)
piątek
8.00 -8.45
165
Stępień Monika Koło przyrodnicze piątek
12.45-13.30
120
Warat Agnieszka Repetytorium egzaminacyjne środa
8.00-8.45
 
Warat Agnieszka Matematyka to wyzwanie środa
8.55 -9.40
 
Wesołowska Dorota Koło matematyczne
(klasy 1)
wtorek
13.35 -14.20
163
Wirecka Barbara Koło "Mały artysta"
(klasy 3)
czwartek
8.00 - 8.45
119
Wirecka Barbara Koło "Dobry matematyk"
(klasy 3)
piątek
8.00-8.45
119
Zawiła Agnieszka Gimnastyka korekcyjna
(klasy 1)
poniedziałek
8.00 - 8.45
ST
Zawiła Agnieszka Zajęcia ruchowe 
(klasy 3cd)
wtorek
12.30-13.15
ST
Zawiła Agnieszka Zajęcia ruchowe 
(klasy 3ab)
środa
12.45-13.30
ST

Oznaczenie skrótów użytych w tabeli:
SG - sala gimnastyczna;
ST - sala teatralna;

Aktualizacja: 14-10-2019