6 listopada 2022

Konkursu Krakowska Matematyka 2022/2023

17 listopada 2022

Celem konkursu jest popularyzacja matematyki, rozwijanie zainteresowań oraz możliwość wykazania się umiejętnościami matematycznymi uczniów.
Konkurs jest dla uczniów klas V i VI szkół podstawowych województwa małopolskiego.
Zadania konkursowe są dostosowane do poziomu wiekowego. W konkursie mogą startować uczniowie z klas IV rozwiązując zestaw przygotowany dla klasy V. Konkurs jest bezpłatny. Tegoroczny temat konkursu: „Mikołaj Kopernik w Krakowie”.

Etapy szkolny konkursu odbędzie się 17.11.2022 r. w nasze szkole. Uczestnicy konkursu proszeni są o przybycie o godz. 7.50 do sali 218 początek konkursu godz. 08:00 czas trwania 45 minut. Konkurs przeprowadzony jest w formie pisemnej.

Zgłoszenia do udziału w konkursie - podpisane przez rodzica oświadczenie (zgoda na przetwarzanie danych osobowych) należy dostarczyć do 10 listopada 2022 r. do godz. 13.00 do pani Agnieszki Grządziel, która jest Szkolnym Koordynatorem Konkursu.

Szczegóły o konkursie oraz oświadczenie – zgoda na przetwarzanie danych osobowych znajdują się na stronie internetowej www.krakowskamatematyka.malopolska.pl

Zobacz cały kalendarz