28 lutego 2024

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny


21 marca 2024

Komunikat dla klas 4 – 8

W najbliższy czwartek, 21 marca 2024 r., odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR.

Przydział sal dla uczestników:

  • klasy 4f, 5a, 5c, 5e (4 uczniów), 8b – sala 217;
  • klasy 4a, 4b, 4c, 4e – sala 218;
  • klasy 5e (4 uczniów), 6a, 6b, 6d, 6e, 7a, 7c, 7d - sala 219;

Uczniowie proszeni są o przybycie na godzinę 7:40 oraz ustawienie się zgodnie z listami, które będą wywieszone przy poszczególnych salach. Po wyczytaniu przez członka komisji nazwiska uczeń odbiera od nauczyciela kartę odpowiedzi (karty będą zakodowane) i zajmuje miejsce w sali. Na tablicy będzie wywieszony rozkład rozmieszczenia klas (w przypadku ucznia nieobecnego miejsce pozostaje wolne).

O godzinie 8:00 każdy uczestnik otrzyma kartkę z zadaniami. Proszę podpisać ją (drukowanymi literami) imieniem, nazwiskiem i klasą. Ze względu na fakt, że z powodów organizacyjnych rozpoczynamy konkurs o godzinie 8:00, a nie w standardowym terminie  o 9:00, po zakończeniu pracy uczeń oddaje również kartę z zadaniami (zostanie ona zwrócona w terminie późniejszym).

Konkurs trwa 75 minut. Wszyscy uczestnicy pozostają w sali do momentu zakończenia konkursu.

Na konkurs należy przynieść długopis w kolorze czarnym lub niebieskim (proszę zabrać również zapasowy). Nie można korzystać z kalkulatorów, telefonów ani innych urządzeń elektronicznych, itp.

Uczestników obowiązuje strój galowy.

Ze względu na bardzo dużą liczbę konkursowiczów, prosimy o zachowanie ciszy w trakcie spraw organizacyjnych i stosowanie się do poleceń i wskazówek opiekunów.

Życzymy kangurowych sukcesów.

Szkolny koordynator konkursu: Magdalena Matejek

Zobacz cały kalendarz