19 kwietnia 2023

Szkolny Tydzień Kultury - Dzień Mitologii

25 kwietnia Dzień Mitologii Gminny Konkurs Mitologiczny "Opowieści ze świata Kaliope" Zapraszamy miłośników starożytnej Grecji z klas piątych i szóstych szkół podstawowych gminy Zielonki do udziału w konkursie wiedzy o mitologii. Finał odbędzie się 25 kwietnia 2023 r. g. 10:00. W tym dniu uczestnicy rozwiązują test wiedzy. Szczegółowe informacje u p. A. Węgrzynowicz-Szastak i p. A. Sawczuk Mitologiczny „Rumor" Czytelników naszego szkolnego czasopisma zachęcamy do zapoznania się z wydaniem specjalnym poświęconym właśnie mitologii! Numeru szukaj na stronie szkoły w zakładce „Uczniowie” oraz na stoliku przy wejściu do szatni. Przebierz się za mitologiczną postać! Tego dnia możecie rozbudzić w sobie kreatywność i przebrać się za dowolną postać mitologiczną. Osoby w tematycznych strojach będą zwolnione z pytania na lekcjach! ;)
Szkolny Tydzień Kultury - Dzień Mitologii

25 kwietnia 2023