Nauczyciele - AKTUALNOŚCI

POWRÓT DO SZKOŁY PO OKRESIE PANDEMII I NAUCZANIA ZDALNEGO

Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej zakładki na stronie szkoły.

Kultura w sieci

Zachęcamy do korzystania z tych możliwości - zwiedzajmy, słuchajmy koncertów, czytajmy, oglądajmy i kontemplujmy sztukę.

List Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

28 sierpnia br. Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski skierował list do uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrektorów szkół.

Czytaj całość

Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Organizacja realizacji zadań szkoły   związanych z realizacją podstawy programowej i innych zadań szkoły będzie realizowana z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w okresie od dnia 25 marca do dnia 28 czerwca 2020 r.

Zasady na lekcjach online

Zasady na lekcjach online.

Czytaj całość

Bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli

Pod numerem telefonu 800 080 222 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Nowy plan zajęć lekcyjnych

Nowy plan zajęć lekcyjnych dla poszczególnych klas, obwiązujący od dnia 6 maja 2019r.

Czytaj całość

Filmy przygotowane przez CKE dotyczące egzaminu ósmoklasisty.