Nauczyciele - AKTUALNOŚCI

Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Organizacja realizacji zadań szkoły   związanych z realizacją podstawy programowej i innych zadań szkoły będzie realizowana z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w okresie od dnia 25 marca do dnia 28 czerwca 2020 r.

Zasady na lekcjach online

Zasady na lekcjach online.

Czytaj całość

Bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli

Pod numerem telefonu 800 080 222 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Nowy plan zajęć lekcyjnych

Nowy plan zajęć lekcyjnych dla poszczególnych klas, obwiązujący od dnia 6 maja 2019r.

Czytaj całość

Filmy przygotowane przez CKE dotyczące egzaminu ósmoklasisty.

Czytaj całość

List dotyczący przeciwdziałania dopalaczom i bezpieczeństwa uczniów podczas ferii zimowych

Uczniowie z pięciu województw właśnie rozpoczęli ferie zimowe. W kolejnych tygodniach z zasłużonego wypoczynku będą mogły skorzystać dzieci z pozostałych regionów krajów.

Czytaj całość

Przerwa świąteczna 23.12.2018r. - 31.12.2018r.

W związku ze zbliżającą się zimową przerwą świąteczną od 23.12.2018r. do 31.12.2018r. proszę rodziców zainteresowanych zajęciami opiekuńczymi dla ich dzieci o złożenie w sekretariacie szkoły do dnia 14.12.2018r. stosownych deklaracji.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA RODZICÓW / UCZNIÓW

KLAUZULA INFORMACYJNA  DLA RODZICÓW / UCZNIÓW

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA RODZICÓW / UCZNIÓW.