SP Bibice

Grono pedagogiczne

 

biologia:
Beata Pieńkowska
Małgorzata Maruszak-Kobas


chemia:
Małgorzata Maruszak-Kobas

fizyka:
Jarosław Ozga

geografia:
Agata Płatek
Anna Węgrzynowicz - Szastak

historia/historia i społeczeństwo:
Eliza Emerla
Jarosław Karwacki
Józefa Nocoń
Anna Sawczuk
 

język angielski:
Grzegorz Daszkiewicz
Magdalena Gazda
Paulina Kołtuńska
Beata Majewska
Maja Megiel
Małgorzata Przewoźnik

język polski:
Magdalena Badura
Patrycja Badysiak
Joanna Guty
Józefa Nocoń
Elżbieta Ozga-Mazurek
Anita Marcinowska
Danuta Pardiak

język niemiecki:
Małgorzata Łukowicz
Aleksandra Silezin

matematyka:
Mariola Cieślak
Agnieszka Feliga-Grządziel
Katarzyna Goraj - Zębala
Małgorzata Gosek
Magdalena Matejek
Agnieszka Warat

muzyka:
Krzysztof Lepiarczyk

edukacja wczesnoszkolna:
Patrycja Badysiak
Maria Dymińska
Agnieszka Książek
Renata Kwietniowska
Marta Nazimek - Kolano
Katarzyna Madetko
Barbara Magiera
Małgorzata Pilch
Iwona Puto
Dorota Sala-Halota
Magdalena Słota
Dorota Spasiuk
Dorota Wesołowska
Barbara Wirecka
Agnieszka Zawiła

plastyka:
Lidia Janikowska
Paulina Popiołek

przyroda:
Agata Płatek
Monika Stępień

religia:
ks. Dariusz Chromy
Katarzyna Sierant
Andrzej Wąsowski
Mateusz Znamirowski

informatyka/edukacja informatyczna:
Anna Górka
Zofia Idzik
Piotr Olejarczyk
Jarosław Ozga
Monika Sikoń

technika:
Jarosław Ozga
Anna Węgrzynowicz - Szastak

wiedza o społeczeństwie:
Jarosław Karwacki

edukacja dla bezpieczeństwa:
Anna Sawczuk

wychowanie fizyczne:
Adam Babik
Iwona Błażejczyk
Magdalena Koperska
Sonia Kowal
Kamil Mrózek
Robert Smołka
Łukasz Osuch
Katarzyna Voigt

wychowanie do życia w rodzinie:
Joanna Kwiecień

etyka:
Dorota Sala-Halota
Marta Nazimek-Kolano

logopeda szkolny
Magdalena Tomaszewska

pedagog szkolny
Anna Kurek
Wioleta Sierant

psycholog szkolny
Michał Płaszczak

doradca zawodowy
Maciej Ziobrowski

terapeuta pedagogiczny
Jolanta Lepiarczyk

biblioteka:
Anna Bieliszczuk
Paulina Popiołek
Barbara Magiera

świetlica:
Lidia Janikowska
Magdalena Koperska
Sonia Kowal
Angelika Lewandowska
Katarzyna Madetko
Barbara Magiera
Kamil Mrózek
Katarzyna Niechaj
Łukasz Osuch
Renata Kwietniowska
Katarzyna Piskorz
Renata Podobińska
Magdalena Słota
Robert Smołka
Dorota Spasiuk
Monika Stępień
Angelika Wędel
Dorota Wesołowska
Agnieszka Wrześniowska
Maciej Ziobrowski

Nauczyciele współorganizujący proces dydaktyczny:
Katarzyna Bartosik
Angelika Lewandowska
Elżbieta Madej
Angelika Wędel