31 stycznia 2023

Drużyna Dziewcząt i Chłopców Mistrzami Gminy w piłce siatkowej!!!!

Kolejny wielki sukces sportowy uczniów naszej szkoły. W piątek 20 stycznia 2023r w szkole podstawowej w Przybysławicach odbyły się zawody  piłki siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju  wzięły udział reprezentacje trzech szkół, które zagrały systemem „każdy z każdym”. Drużyny grały do dwóch wygranych setów, każdy do 15 punktów.

Nasza drużyna dziewcząt była po za zasięgiem, wygrywając wszystkie spotkania z bardzo dużą różnicą punktów, w tym jednego seta do zera! Wyniki dziewcząt

1 miejsce SP Bibice

2 miejsce NSP z Bibic

3 miejsce SP Przybysławice

Mecze chłopców były bardzo wyrównane i o zwycięstwie decydowały mocne i celne zagrywki. Wyniki chłopców:

1 miejsce SP Bibice

2 miejsce NSP z Bibic

3 miejsce SP Przybysławice

Obydwie reprezentacje Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach
-dziewczęta i chłopcy – awansowali do kolejnego etapu.

GRATULUJEMY

Skład drużyny dziewcząt:

Klara Gawłowska 8F, Weronika Skrzypek 8E,  Agata Krauzowicz 8A,  Patrycja Leja 8B, Amelia Gołębiowska 8G, Natasza Świąć 8E, Oliwia Szczekala 7C, Łucja Kajdy 7C.

Skład drużyny chłopców:

Jan Białek 7B, Bruno Durlak 8G, Igor Durlak 7A, Mark Mckenzie 7a, Tymon Michalik 7B, Adam Miłoś 8G, Wiktor Piegza 8B, Paweł Szewczyk 8A, Kacper Zabiegaj 8A.

Opracowanie: Katarzyna Voigt