Godziny dostępności

Godzina dostępności

W bieżącym roku szkolnego wprowadzone zostały godziny dostępności nauczycieli.  
Konsultacje z rodzicami lub uczniami/uczennicami odbywają się według następującego grafiku: 

NAUCZYCIELDZIEŃGODZINASALA
Aleksandrowska Iwonawtorek7.00 – 8.00
(co 2 tyg.)
pokój nauczycielski
Babik Adamczwartek16.20 – 17.20pok. 114, hala sportowa
Badura Magdalenaczwartek7.00 – 8.00sala 217
Badysiak Patrycjawtorek16.00 – 17.00pokój nauczycielski
Bańcerowska Ilonaczwartek16.00 – 17.00
(co 2 tyg.)
biblioteka
Barnaś-Kapałka Katarzynaponiedziałek16.20 – 17.20sala 216
Bartosik Katarzynapiątek12.40 – 13.40pokój nauczycielski
Błażejczyk Iwonaponiedziałek14.45 – 15.45pokój nauczycielski
Cieśla Agataczwartek7.00 – 8.00sala 152
Cieślak Mariolawtorek16.20 – 17.20pokój nauczycielski
Czubak Agnieszkaśroda16.15 – 17.15sala 018′
Daszkiewicz Grzegorzponiedziałek16.25 – 17.25pokój nauczycielski
Domoszczycka Edytaponiedziałek16.20 – 17.20sala 252
Emerla Elizaśroda16.00 – 17.00gabinet 206
Feliga-Grządziel Agnieszkawtorek7.00 – 8.00sala 218
Figura Piotrśroda17.00 – 18.00biblioteka
Gajówka Dominikaponiedziałek16.20 – 17.20pokój nauczycielski
Garbacz Sabinaczwartek16.20 – 17.20gabinet 303
Gargul Joannaczwartek15.30 – 16.30gabinet 302
Gazda Magdalenawtorek7.00 – 8.00sala 106
Gąsior Agnieszkaponiedziałek16.00 – 17.00sala 018
Goraj-Zębala Katarzynaczwartek13.45 – 14.45gabinet 209
Górka Annapiątek13.00 – 14.00gabinet 207
Guty Joannaczwartek16.30 – 17.30sala 323
Idzik Zofiapiątek16.20 – 17.20sala 362
Janikowska Lidiawtorek7.00 – 8.00pokój nauczycielski
Karwacki Jarosławponiedziałek16.20 – 17.20pokój nauczycielski
Kołodziejczyk Tomaszśroda9.40 – 10.40pokój nauczycielski
Kołtuńska Paulinaczwartek16.20 – 17.20pokój nauczycielski
Koperska Magdalenaśroda16.20 – 17.20sala 018
Kurek Annaponiedziałek16.20 – 17.20gabinet 303
Kwietniowska Renataśroda13.35 – 14.35sala 164
Lepiarczyk Jolantaśroda7.00 – 8.00sala 304
Łukowicz Małgorzataponiedziałek15.30 -16.30 
(co 2 tyg.)
pokój nauczycielski
Madetko Katarzynawtorek16.25 – 17.25pokój nauczycielski 252
Magiera Barbaraponiedziałek16.20 – 17.20sala 263
Maruszak-Kobas Małgorzatapiątek7.00 – 8.00sala 223
Matejek  Magdalenaponiedziałek7.00 – 8.00sala 316
Mauer Aleksandraponiedziałek7.00 – 8.00pokój nauczycielski
Motłoch Olgaponiedziałek16.00 – 17.00sala nr 018
Mróz Sylwiaczwartek15.35 – 16.35 
(co 2 tyg.)
pokój nauczycielski
Mrózek Kamilczwartek15.35 – 16.35sala 114
Nalepka Tomaszponiedziałek16:00 – 17:00sala 323
Nazimek – Kolano Martaśroda7.00 – 8.00sala 222
Niechaj Katarzynaponiedziałek16.00 – 17.00sala 018′
Nocoń Józefapiątek7.30 – 8.30sala 217
Nowak Joannaponiedziałek16.00 -17.00sala 018′
Olejarczyk Piotrpiątek7.00 – 8.00sala 318
Oramus Bartoszczwartek7.00 – 8.00sala 018′
Osuch Łukaszponiedziałek16.20 -17.20pokój 114
Otak Joannaśroda7.40 -8.40pokój nauczycielski
Ozga – Mazurek Elżbietapiątek16.20 – 17.20pokój nauczycielski
Ozga Jarosławśroda15.35-16.35sala 224
Panuś Agnieszkawtorek12.30-13.30pokój nauczycielski
Pieńkowska Beatapiątek7.00 – 8.00sala 219
Pilch Małgorzataponiedziałek16.25 -17.25sala 260
Piskorz Katarzynapiątek7.00 – 8.00sala 018′
Płatek Agataśroda7.00 – 8.00sala  321
Płusa-Lasek Sylwiapiątek12.35 -13.35pokój nauczycielski 252
Podobińska Renataśroda16.00 -17.00sala 018′
Popiołek Paulinapiątek10.30 -11.30biblioteka
Poręczewska Anitaponiedziałek16.00 -17.00sala 018′
Poskrobko Barbaraponiedziałek16.25 – 17.25sala 123
Przewoźnik Małgorzatapiątek11:45 -12:45pokój nauczycielski 252
Pudzisz Paulinaponiedziałek16:20 -17:20sala 302
Puto Iwonapiątek11.30 -12.30sala 164
Sawczuk Annapiątek7.00 – 8.00pokój nauczycielski
Sierant Katarzynaśroda7.00 – 8.00pokój nauczycielski
Sikoń Monikaśroda15.30 -16.30gabinet 209
Silezin Aleksandrapiątek7:00 – 8:00sala 305
Siudak Mariaczwartek13:30 -14:30pokój nauczycielski 252
Słota Magdalenaczwartek12.30 -13.30pokój nauczycielski 252
Smołka Robertponiedziałek16:20 -17:20pokój 114
Spasiuk Dorotaponiedziałek16.20 -17.20sala 262
Stępień Monikapiątek7.15 – 8.15sala 222
Strojek Iwonaponiedziałek12.45-13.45pokój nauczycielski
Szot Joannawtorek9.40 – 10.40pokój nauczycielski
Voigt Katarzynaponiedziałek7.00 – 8.00pokój 114
Wąsowicz Karolinaponiedziałek12.30 -13.30pokój nauczycielski 252
Wątroba Martaponiedziałek16.20 -17.20pokój nauczycielski / sala218
Wesołowska Dorotaponiedziałek11.30-12.30sala 164
Wędel Angelikawtorek7.00 – 8.00sala 303
Węgrzynowicz-Szastak Annawtorek17.10 -18.10pokój nauczycielski
Wieloch Monikawtorek12.40 -13.40pokój nauczycielski
Wirecka Barbaraponiedziałek11.30 – 12.30pokój nauczycielski 252
Wrześniowska Agnieszkaponiedziałek7.00 – 8.00sala 018′
Ziętek Agnieszkapiątek11.50-12.50sala 264
Ziobrowski Maciejwtorek16.30 – 17.30sala 121
Żurek Annapiątek7.00 – 8.00pokój nauczycielski