13 marca 2022

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet w klasach 1

8 marca - Międzynarodowy Dzień Kobiet w klasach 1

Raz do roku jest taki dzień, w którym wszystkie Kobietki te małe i te duże dostają kwiaty. Dzień Kobiet w klasach pierwszych był bardzo uroczyście obchodzony. Chłopcy zachowali się jak dżentelmeni.  Swoim wychowawczyniom i koleżankom wręczyli kwiaty. Dziewczynki zostały obdarowane drobnymi upominkami. Oczywiście były też życzenia i tradycyjne „Sto lat”. Potem wspólnie pod opieką Pań wychowawczyń uczniowie wzięli udział w przedstawieniu teatralnym pt. Kot w butach.  Dzieci mogły z bliska zobaczyć pracę aktorów, którzy przyjechali do naszej szkoły. Miały okazję również zobaczyć piękne lalki, które brały udział w przestawieniu, oraz bajeczną scenografię.

Zabawa była przednia. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi dżentelmeni, byli przemili, uczynni i sympatyczni. Można zatem powiedzieć, że Dzień Kobiet w naszej szkole spędzono wyjątkowo i radośnie.

Wychowawczynie klas pierwszych