14 kwietnia 2022

Wyniki świetlicowego konkursu plastycznego pt. ,,Strach na wróble”

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki świetlicowego konkursu plastycznego pt. „Strach na wróble.” Konkurs organizowany był dla uczniów klas I-IV. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu Stracha na wróble w formie przestrzennej z dowolnego materiału.
Konkurs miał na celu rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz stworzenie uczniom możliwości prezentacji własnej twórczości plastycznej. Prace oceniane były zgodnie z następującymi kryteriami: oryginalność, pomysłowość, estetyka wykonania.
Komisja konkursowa dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu i wyłoniła zwycięzców:

I miejsce: Magdalena Krawczyk klasa 1f
II miejsce: Aleksandra Kołda klasa 1d
III miejsce: Hanna Figiel – Styrcz klasa 4 d

Wyróżnienie: Zuzanna Skotniczny klasa 4d

Pozostali uczestnicy nieobecni podczas rozdania nagród zostaną obdarowani po przerwie świątecznej. Serdecznie zapraszamy na wystawę prac konkursowych, która znajduje się w świetlicy obok Sali 018.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a autorom nagrodzonych prac serdecznie gratulujemy.

p. Agnieszka Gąsior

p. Bartosz Oramus