19 maja 2022

Wiosenny turniej Mini siatkówki w Michałowicach

26 kwietnia 2022r. odbył się Wiosenny Turniej Mini Siatkówki w Michałowicach. W turnieju tym wzięło udział 12 drużyn dziewcząt i 12 drużyn chłopców. Uczestnikami byli uczniowie ze SP  Michałowice, SP. Raciborowice oraz nasza szkoła z Bibic. System rozgrywek był grupowo- pucharowy. Do fazy finałowej awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

W klasyfikacji chłopców, nasza szkoła zajęła 3 pierwsze pozycje.

I tak na 1 miejsce zdobyli :

Igor Durlak kl.6a

Janusz Truskolaski kl. 6a

2 miejsce

Jan Cieśla kl. 6a

Lev Obukhov kl. 4op4

3 miejsce

Hugo Styła kl. 5a

Grzegorz Sraga kl. 5a

Wyniki dziewcząt :

3 miejsce :

Julia Sarnowicz kl. 6c

Oliwa Szczekała kl. 6c

4 miejsce :

Karolina Szczepanik kl. 5a

Aleksandra Charewicz kl. 5a

W turnieju wzięli również udział : Marta Bania kl. 5b, Weronika Kubiak kl. 6c , Maciej Marzec kl. 5b, Bartosz Moskała kl. 5b . Nadmienić należy, że jednym z finalistów, jest chłopiec z Ukrainy, który dopiero niedawno dołączył do naszej szkoły i już odnosi sukcesy.

Gratulujemy wyników uczestnikom, jak i  wspaniałej gry reszty zawodników.

Zapraszamy do fotorelacji.

Katarzyna Voigt