13 maja 2023

WYNIKI BIBLIOTECZNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

WYNIKI BIBLIOTECZNEGOKONKURSU PLASTYCZNEGO "Plakat reklamujący książkę z dzieciństwa moich bliskich"

Uczniowie młodszych klas w minionych tygodniach brali udział w projekcie czytelniczym “Gdy rodzice, dziadkowie byli mali, to czytali…”. Projekt polegał m. in. na przeprowadzaniu przez uczniów wywiadów z wybranymi członkami rodziny na temat ich ulubionej książki z czasów dzieciństwa. Chętne dzieci mogły wziąć udział w konkursie plastycznym pt. “Plakat reklamujący książkę z dzieciństwa moich bliskich”. Poniżej przedstawiamy laureatów konkursu, którym serdecznie gratulujemy.

Organizatorzy: Iwona Puto, Ilona Bańcerowska

WYNIKI BIBLIOTECZNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "Plakat reklamujący książkę z dzieciństwa moich bliskich" I miejsce: Mia Sykut kl. 1e II miejsce: Mikołaj Biskupski kl. 1c III miejsce: Magdalena Krawczyk kl. 2f Wyróżnienie: Karolina Daniel kl. 2b Wyróżnienie: Wanda Borysewicz kl. 2e Wyróżnienie: Zuzanna Langner kl. 2b Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.