4 czerwca 2023

Piosenka o Naszej szkole

W październiku 2021 roku został ogłoszony Konkurs na „tekst do piosenki o naszej szkole”.

Uczniowie zaangażowali się w nie lada wyzwanie. Do konkursu zgłoszonych zostało kilkanaście tekstów. Laureatami zostali Małgorzata oraz Jakub Zybura. Dalszym etapem a właściwie nagrodą było napisanie piosenki. Do tekstu pan Krzysztof Lepiarczyk napisał muzykę. Później przygotowaną (zaaranżowaną) piosenkę w profesjonalnym studio nagrali nasi uczniowie wraz z nauczycielem muzyki. Udział w nagraniu wzięli Róża Kazana z klasy 4a oraz Emil Lepiarczyk z klasy 7c. Utwór został profesjonalnie zmiksowany oraz zmasterowany przez znanego producenta pana Pawła Hebdę z Krakowa. Rada Rodziców która ufundowała wcześniejszy miks oraz mastering piosenki jest również sponsorem profesjonalnego teledysku, który zrealizowało Studio Filmowe Fizbers. Wszystkie prace związane z ta akcją trwały ponad 6 miesięcy.

Zapraszamy do oglądnięcia piosenki, która ostatecznie przyjęła nazwę „No sorki”.

Dziękujemy za pomoc wszystkim zaangażowanym nauczycielom, uczniom oraz Radzie Rodziców.

Opracowanie: Krzysztof Lepiarczyk

Piosenka o Naszej szkole „No sorki” – tekst: M. i J. Zybura, muzyka: K. Lepiarczyk