8 czerwca 2023

Dzień Dziecka klasy 3a i 3d

Dzień Dziecka klasy 3a i 3d

Uczniowie klasy 3a i 3d obchodzili swoje święto już 31 maja, biorąc udział w całodniowej wycieczce do Inwałdu.

Odwiedziliśmy Park Miniatur. To niezwykłe miejsce, w którym podczas podróży przez Australię, Grecję, Włochy, Polskę, Chiny, Francję, Meksyk podziwialiśmy miniaturowe budowle charakterystyczne dla każdego z tych państw. Zwiedziliśmy też średniowieczną Warownię Inwałd z przewodnikiem. Po fascynującej międzykontynentalnej podróży zjedliśmy gorący posiłek „Kinder Paka”, który wszystkim smakował i  nadszedł czas na zabawę w lunaparku. Pokonaliśmy „Egipt Horror Show” – labirynt strachu ukryty w piramidzie i „Zielony Labirynt” z niekończącymi się ścieżkami. Uczyliśmy się pływać tratwami oraz pokonywaliśmy nasze lęki i strachy na karuzeli – „Egypt Spinning Coaster”.

Pogoda nam dopisała. Wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi i nawet troszkę opaleni.

Opracowanie: Barbara Wirecka, Magdalena Słota