1 lipca 2023

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w klasach 1 -3

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 20222023 w klasach 1-3

W piątek, 23 czerwca 2023 roku w Szkole Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach, o godzinie 8.30 i 11.30, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas 1-3.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Anna Górka, która przywitała zgromadzonych na hali sportowej uczniów i ich Rodziców. Pogratulowała wszystkim dzieciom wspaniałych wyników w nauce i zachowaniu oraz wręczyła dyplomy uznania wyróżniającym się trzecioklasistom. Podziękowała także Rodzicom za zaangażowanie i życzliwość oraz wręczyła dyplomy za ich aktywną rolę w życiu szkoły.

Po odśpiewaniu hymnu szkoły, uczniowie klas trzecich przedstawili program artystyczny. Pięknie recytowane wiersze i śpiewane piosenki, wprowadziły wszystkich w radosny, wakacyjny nastrój.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor Anna Górka złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku, wesołych i bezpiecznych wakacji.

Po części oficjalnej uczniowie udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami, gdzie otrzymali upragnione świadectwa.

Życzymy wszystkim uczniom samych słonecznych chwil i mile spędzonych wakacji!

Opracowanie: Wychowawcy klas trzecich.