25 października 2023

Wyniki konkursu plastycznego “Zakładka do książki inspirowana motywami ludowymi”

Wyniki konkursu plastycznego Zwycięzcy w bibliotecznym konkursie plastycznym “Zakładka do książki inspirowana motywami ludowymi”

Z okazji obchodów Miesiąca Bibliotek oraz Tygodnia Ludowego biblioteka zorganizowała konkurs plastyczny “Zakładka do książki inspirowana motywami ludowymi”. Uczniowie zgłosili do konkursu wiele pięknych prac, które można podziwiać w holu szkoły. Poniżej przedstawiamy zwycięzców, którem serdecznie gratulujemy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych bibliotecznych konkursach i wydarzeniach.

Bibliotekarze

Zwycięzcy w bibliotecznym konkursuie plastycznym “Zakładka do książki inspirowana motywami ludowymi” I miejsce: Aleksandra Dziadowiec kl. 2a II miejsce: Zofia Łapeta kl. 2c III miejsce: Aleksandra Jamroży kl. 3f Wyróżnienia: Emma Czerniuk kl. 3b Mia Sykut kl. 2e Magdalena Krawczyk kl. 3f Wiktoria Gonek kl. 2e Tymoteusz Spodymek kl. 1c Jacek Domagała kl 1b Zofia Borowska kl. 3f Liliana Mularz kl. 2c Antoni Kapałka kl. 1b Apolonia Rosiek kl. 3a GRATULUJEMY !
Prace konkursowe zaprezentowane w holu szkoły