7 listopada 2023

Kolorowe kanapki i owocowe soki w szkole

Kolorowe kanapki i owocowe soki w szkole

Uczniowie klas 1 w ostatnich dniach zdobywali i poszerzali swoją wiedze na temat zdrowego żywienia. Aby być zdrowym należy się przede wszystkim prawidłowo odżywiać. Jedzenie odpowiednich produktów spożywczych, aktywność fizyczna oraz zdrowy styl życia wpływają na prawidłowy rozwój, kondycję i samopoczucie. Z myślą o witaminkach, które należą do składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu postanowiliśmy zrobić soki owocowe oraz kolorowe kanapki. Uczniowie zaopatrzeni w zdrową żywność przystąpili do działania, a efekty pracy można podziwiać na zdjęciach. Było pysznie, kolorowo i zdrowo. Przed przystąpieniem do pracy uczniowie dowiedzieli się po co potrzebny nam prąd i poznali zasady bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych.

Przygotowały: Sylwia Płusa-Lasek, Iwona Strojek