19 listopada 2023

Gminne zawody w unihokeja dziewcząt i chłopców

Gminne zawody w unihokeja

7.11.2023 r. w Woli Zachariaszowskiej odbyły się gminne zawody w unihokeja dziewcząt i chłopców rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach wzięły udział drużyny: gospodarczy Turnieju – SP Wola Zachariaszowska, SP Przybysławice oraz SP Bibice.

Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Mecze przebiegały w sportowej atmosferze, jednak nie brakowało w nich emocji, a uczestniczące w nich dzieci i młodzież wykazały ogromne zaangażowanie w grę. Walki w pozytywnym tego słowa znaczeniu nie brakowało, gdyż każdy zespół chciał zwyciężyć w swojej kategorii wiekowej. Nasze drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze w całym Turnieju, dziewczęta w dwóch kategoriach zajęły 2 miejsca, podobnie jak młodsi chłopcy. Niespodziankę sprawili starsi chłopcy, którzy z kompletem punktów zwyciężyli w zawodach.

Wygrana w turnieju zapewniła naszym sportowcom prawo gry w kolejnym etapie Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Składy naszych reprezentacji:

Drużyna dziewcząt młodszych:
Słowińska Weronika, Pać Pola, Figiel -Styrcz Hania, Kowal Hania, Świderska Alicja, Chmielecka Anna, Klara Piwnica

Drużyna dziewcząt starszych:
Miloś Marta, Tokarczyk Anna, Rosowski Laura, Szczekala Oliwia, Kubiak Weronika, Wrona Lena

Drużyna chłopców młodszych:
Fijoł Max, Franczak Wiktor, Drozd Tytus, Rosowski Patryk, Malik Krzysztof