6 grudnia 2023

Dzień Pluszowego Misia w świetlicy

Dzień Pluszowego Misia w świetlicy

W piątek, 23 listopada, obchodziliśmy w świetlicy Dzień Pluszowego Misia.  W tym dniu wszyscy uczniowie przyszli do szkoły w towarzystwie swoich ulubionych pluszowych misiów. Świętowanie zaczęli od wysłuchania historii o pierwszym pluszowym misiu. Następnie dzieci wykonywały rożne prace plastyczne z misiem w roli głównej. Niespodzianką dla wszystkich okazał się Kubuś Puchatek, który odwiedził dzieci w Naszej szkole wywołując uśmiech na twarzach tych młodszych jak i starszych dzieci. „Przytulasom” i „piąteczkom” nie było końca. Misiu poczęstował uczniów słodkościami.

Dzień ten był dla uczniów pełen pozytywnych emocji. Wzięliśmy udział w obchodach tego święta, ponieważ doceniamy rolę misia w życiu większości z nas. Miś z pewnością nie raz był naszym kompanem w zabawie, a nawet przyjacielem, który pomógł przezwyciężać trudności.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe.

Opracowanie: Magdalena Koperska, Albert Mężyk, Katarzyna Piskorz