7 kwietnia 2024

Najbardziej zaczytana klasa w marcu

Najbardziej zaczytana klasa

Wiosna zawładnęła nie tylko krajobrazem za oknem, ale także naszymi myślami. Wam jednak nie przeszkodziło to w zaczytaniu się w książkach z biblioteki szkolnej. W tym miesiącu znów został pobity rekord, a dokonała tego klasa 2d (154 książki na koncie) i to ona otrzymuje Tytuł Najbardziej Zaczytanej Klasy Marca. Trofeum bibliotecznej sowy powędrowało do nowej sali, żeby zostać tam cały miesiąc, a dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom i słodką nagrodę. Drugie miejsce zajęli uczniowie z klasy 3a, którzy przez dwa poprzednie miesiące byli zwycięzcami w naszym konkursie czytelniczym. Tym razem przeczytali również imponującą liczbę książek, bo 119. Trzecie miejsce na podium należy się klasie 1d, której uczniowie mają 103 książki na bibliotecznym koncie. Wielkie brawa dla wszystkich zaczytanych klas!

Bibliotekarze

2d najbardziej zaczytaną klasą w marcu