21 kwietnia 2024

SKILLS MASTER Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas 5-7

EDYCJA II

Nauczyciele języka angielskiego zapraszają uczniów klas V-VII do udziału w drugiej edycji szkolnego konkursu Skills Master. Podobnie jak w roku 2023r. nauczyciele j. angielskiego dla uczniów zainteresowanych udziałem przeprowadzą etap eliminacyjny w poszczególnych klasach (czas etapu 15 minut). Etap eliminacyjny odbędzie się w dniach 22 kwietnia – 30 kwietnia 2024r.

Spośród uczniów biorących udział do etapu finałowego przejdzie 15 uczniów/ uczennic z najlepszym wynikiem. Warunkiem uczestnictwa dziecka w etapie finałowym jest pisemna zgoda rodzica na udział w konkursie a także wynik w gronie najlepszych 15 rezultatów w szkole.

Etap eliminacyjny i finałowy będzie przeprowadzony w formie testu / karty pracy obejmujący materiał na poziomie A1-B1 w oparciu o treści poznawane na lekcjach j. angielskiego od klasy IV-VII.

Wszelkie dodatkowe informacje i regulamin konkursu jest dostępny u nauczycieli j. angielskiego.

Etap finałowy jest wstępnie planowany w dniach 27 – 31 maja 2024r.

Opracował: Grzegorz Daszkiewicz